Oficiální stránky Základní školy Rosice. Základní škola Rosice

Přejít k hlavnímu obsahu. Výzva č. 51. Odkazy - procvičování učiva. Aktivity z oblasti EVVO. EVVO v Pardubickém kraji. Aktuality z oblasti EVVO ve škole. Čj2-5 - Rozumíme češtině. Prv1-2 - Jak to na světě chodí. Aj3-9 - About English speaking countries. Nj7 - Deutsch mit Spass lernen. P9 - Mineralogický systém. P7 - Zoologie strunatců. Z6 - Zeměpis ČR. Z7 - Zeměpis světadílů. Vl4-5 Poznáváme naši vlast. Oficiální stránky Základní školy Rosice. Výběrový zájezd pro žáky - Velká Británie.

OVERVIEW

The web page skola-rosice.net presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have examined twenty pages inside the web page skola-rosice.net and found twenty-one websites linking to skola-rosice.net. There are two contacts and addresses for skola-rosice.net to help you correspond with them. The web page skola-rosice.net has been online for nine hundred and seventy-six weeks, nineteen days, twenty-one hours, and twelve minutes.
Addresses
Online Since
Aug 2005

SKOLA-ROSICE.NET TRAFFIC

The web page skola-rosice.net is seeing varying amounts of traffic all round the year.
Traffic for skola-rosice.net

Traffic ranking (by month) for skola-rosice.net

Traffic ranking by day of the week for skola-rosice.net

SKOLA-ROSICE.NET HISTORY

The web page skola-rosice.net was first submitted to the registrar on August 24, 2005. It was changed on May 05, 2014. This domain will expire on the date of August 24, 2014. It is currently nine hundred and seventy-six weeks, nineteen days, twenty-one hours, and twelve minutes young.
REGISTERED
August
UPDATED
May
EXPIRED
August

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SKOLA-ROSICE.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-rosice.net Mobile Screenshot of skola-rosice.net Tablet Screenshot of skola-rosice.net

ZS Rosice

Mgr. Dana Brdickova

Rosice 97

Rosice, CZ, 53834

CZ

INTERNET CZ, a.s.

P.E.S. consulting, s.r.o.

Vaclavske namesti 17

Prague 1, 110 00

CZ

SKOLA-ROSICE.NET SERVER

Our parsers found that a single page on skola-rosice.net took one thousand four hundred and six milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider skola-rosice.net not secure.
81.2.195.66

NAME SERVERS

ns.forpsi.cz
ns.forpsi.net
ns.forpsi.us

SERVER OS AND ENCODING

We caught that skola-rosice.net is using the Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/1.0.1e-fips mod_fcgid/2.3.7 server.

Oficiální stránky Základní školy Rosice. Základní škola Rosice

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Aktuality z oblasti EVVO ve škole." We saw that the web site also said " Prv1-2 - Jak to na světě chodí." It also said " Aj3-9 - About English speaking countries. Nj7 - Deutsch mit Spass lernen. Oficiální stránky Základní školy Rosice. Výběrový zájezd pro žáky - Velká Británie."

SEEK SUBSEQUENT WEB PAGES

Základní a mateřská škola Rozsochatec

Mgr Hana Hertlová, ředitelka školy. Rozpis zvonění - dopolední vyučování. Tiskopisy pro rodiče budoucích prvňáčků. Rozhodnutí o přijetí do ZŠ. Žádost o uvolnění z vyučování tělesné výchovy. Žádost o uvolnění z vyučování.

Základní škola Satalice

Přejít k hlavnímu obsahu webu. Přejít k obsahu postranního panelu. Provoz školy, organizace školního roku. Klub mladého diváka, členství, repertoár. Školní řád, klasifikační řád. Přejeme všem žákům krásné, pohodové prázdniny a budeme se těšit na setkání v úterý 1.

Základná škola Sekule

júna 2014 sa uskutočnili v priestoroch Základnej školy Sekule a v kultúrnom dome Sekule podujatia pri príležitosti 30. Osláv sa zúčastnili okrem zamestnancov školy aj pozvaní hostia a bývalí zamestnanci školy. Sekule 119, 908 80.

Základná škola Sekule

Skola-servis.cz

Šatní skříň kovová dvouoddílová BAS EXTRA. Vždy se Vám budeme snažit udělat tu nejlepší cenovou nabídku, přesně na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Poskytujeme slevy dle výše objednávky, umíme dodat produkty i od jiných výrobců! Jsme přímým zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením, takže Vám můžeme poskytnout tzv.